Recenzja gry: EggOmatic

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

Recenzja gry: EggOmatic

Kwiecień 6, 2015 NEWS 0
gra kasyno

EggOmatic

W grze EggOMatic osobiście przeniesiesz się do mechanicznej fabryki jaj, gdzie mechaniczne kury znoszą jaja, które przyniosą Ci fortunę.
EggOMatic to 5 bębnowy, 3 rzędowy, 20 liniowy slot z 5 specjalnymi trybami gry takimi jak: Wilds, Spreading Wilds, Free Spins, Coin Win Eggs oraz Surprise Eggs.

Zagraj za darmo! Kliknij…

Wild Kogut

Symbol Wild Rooster w slocie EggOMatic zastępuje każdy symbol. Może pojawić się podczas standardowej gry ale i również podczas rund Free Spin.

The EggOMatic

Tytułowy EggOMatic to maszyna która produkuje mechaniczne jajka (prawy górny róg gry). Umieszcza ona losowo produkowane jaja na taśmie przenośnej, która porusza się od prawe do lewej strony slotu. Gdy na bębnie pojawi się znak Wild Rooster i w tej kolumnie znajdzie się jajko z maszyny to mechaniczne jajko spada w dół slotu wprost do koguta. Następnie jajko pęka i odsłonięta zostanie wygrana.

Spreading Wild Eggs

Kiedy Spreading Wild Egg spadnie w ramiona koguta (Wild Rooster) wszystkie symbole w sąsiedztwie zostaną zamienione (maksymalnie 8 symboli) w symbole Wild. Symbole te zastąpią wtedy dowolny znak i pomogą utworzyć jak najlepszą kombinację.

Free Spins Eggs

Kiedy Free Spin Egg spadnie z taśmy maszyny zostanie włączony tryb darmowych spinów. Gracz może otrzymać 7, 10, 12, 15, 20, 25 lub 50 Free Spinów. Przed rozpoczęciem gry w trybie darmowych zakręceń maszyna EggOMatic wypuści na taśmę 5 jajek, które pomogą w większej wygranej.

Coin Win Eggs

Kiedy Coin Win Egg zostanie rozbite przez Koguta automatycznie gracz może wygrać żetony. Kwoty żetonów mogą być różne od 50 do aż 2500.

Surprise Eggs

W „Jajku niespodziance” można znaleźć jeden z 5 powyższych trybów gry.
EggOMatic video slot is 96.5%

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *