Podwójna nowość w kasynach Netent!

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

Podwójna nowość w kasynach Netent!

Listopad 3, 2018 NEWS 0
halloween-jack

Firma Netent jest bardzo hojna i jednocześnie wypuszcza dwa nowe sloty: Wild Bazaar oraz Halloween Jack. Są to kolejne dwa tytuły wypuszczone w październiku po automacie Coins of Egypt.

Dwa nowe automaty w kasnych Netent

Kolejne super gry od Netent dostępne w najlepszych kasynach internetowych.

Halloweenowy Slot

Netent przygotował się bardzo dobrze do tego rocznego Halloween i wraz z uruchomieniem gry Halloween Jack każdy gracz kasyn online może przeżyć straszną historię. Grając w grę Halloween Jack graczowi, aż przejdą dreszcze po całym ciele. Slot opowiada historię przeklętego pudełka na biżuterię, które zmusza dziewczynkę do przerażających aktów. Pomimo kilku prób pozbycia się pudełka, przez wyrzucenie do rzeki, sprzedanie na jarmarku, spalenie dziewczynka i tak odnajduje pudełko w swoim pokoju.

W tym 5 bębnowym, 3 rzędowym slocie z 20 płatnymi liniami czai się wielkie zło i wielkie wygrane. Odkryj piekielne dodatkowe funkcje w tym Darmowe Rundy czy różnego rodzaju symbole Wild.

Wild Bazaar

Drugim automatem wideo od Netent jest podkreślający kreatywność firmy Wild Bazaar. Gra opiera się na sprawdzonej matematyce znanej choćby z Fruit Shop. Blisko wschodnia tematyka slotu odróżnia tą grę od innych, a dodatkowe funkcje spełniają wymagania graczy. Jeśli zdecydujesz się zagrać w Wild Bazaar ™, będziesz spacerować po bazarze, gdzie poczujesz zapach przypraw, kolorowych tkanin, bibelotów i targujących się handlarzy!

Ten 5 bębnowy, 4 rzędowy slot posiada wiele dodatkowych funkcji takich jak symbole Wild, Stacked Wild, Colossal Wild, Linked Wild czy Mnożnik x2 Wild. Każda z nich będzie ukryta w kolorowej skrzyni, która może uruchomić się w dowolnym momencie.

W kasynach online znajdziesz również inne automaty Netent.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *