Wonky Wabbits Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNwonky wabbitsBONUS DO 500 PLN

Wonky Wabbits™

Bohaterami slotu Wonky Wabbits jest banda zwariowanych królików, które żyją w ogrodzie z warzywami. Czekają tylko w swoich norkach na pojawienie się znaku Wild aby zacząć swoje szalone harce.

Ten 5 bębnowy, 3 rzędowy, 15 liniowy slot podbił wiele serc swoją tematyką oraz funkcjami jakie posiada.

Z lewa i prawa

W slocie Wonky Wabbits wygrywające linie liczone są od lewej ale i również od prawej strony. Wystarczy trafić 3 symbole. Dzięki takiemu rozwiązaniu tak naprawdę w slocie jest aż 30 wygrywających linii.

Symbol Wild

Symbol Wild może pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach i zastępuję każdy symbol pomagając trafić jak najlepszą kombinację. Dwa symbole Wild mogą pojawić się tylko na bębnach 2 i 4.

Wild Duplication feature

Gdy na bębnach podczas gry na slocie Wonky Wabbits pojawi się symbol Wild zostaje od zduplikowany i pojawia się losowo na innych bębnach. Gdy znak Wild pojawi się na wszystkich 5 bębnach dodatkowo podwójne Wildy na 2 i 4 automatycznie 14 symboli zamienia się w znak Wild ( wygraną określa tylko jeden pozostały znak).

Payout (% szansa na wygraną): 96,5%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *