Wild Water Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Wild Water ™

Wild Water to 5 bębnowy, 3 rzędowy, 20 liniowy slot, który przeniesie Cię na słoneczne plaże lat 60 i 70 gdzie rządzili piękni surferzy. Pokaż swoje umiejętności na desce czekając na wielką falę.

Stacked Symbols

Slot Wild Water posiada 5 różnych symboli: 3 „dudes” surferów i 2 piękności prosto z plaży. Symbole są „stacked” czyli mogą pojawić się na całej długości bębna jako jeden symbol.

Symbol Wild

Rekin to symbol Wild, który w slocie Wild Water zastępuje dowolny symbol. Może pojawić się na każdym bębnie i pomaga w utworzeniu najlepszej wygrywającej linii.

Surf’s Up Bonus

Gdy na wszystkich bębnach pojawią się różne (mix) symbole surferów i zakryją całe bębny Twoja wygrana zostanie powiększona 20x.

The Surf Team Bonus

Gdy na wszystkich bębnach pojawią się wszystkie dostępne symbole „Stacked” ( 3 surferów i 2 surferki) Twoja wygrana zostanie pomnożona razy 200.

Free Spins

Darmowe spiny dostępne są w slocie Wild Water gdy na bębnach pojawią znaki Scatter. W przypadku 3 znaków Scatter na koncie gracza pojawi się 15 free spinów, gdy na bębnach pojawią się 4 znaki gracz otrzyma 30 free spinów, a przy 5 znakach aż 60 darmowych spinów.

Symbol Wild przy free spinach

Gdy podczas gry w trybie free spin gracz trafi na bębnach znak Wild, zostaje on rozszerzony na cały bęben i pomaga w utworzeniu zwycięskich kombinacji.

Symbol podwyższający wygraną

Symbol ten może pojawić się w normalnej grze, ale również w trybie free spin. Przy 3 takich symbolach gracz otrzymuje wygraną powiększoną o 40 żetonów, 4 symbole to 400 żetonów a 5 symboli to aż 2000 żetonów więcej do wygranej.

Payout (% szansa na wygraną): 96,4%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *