Tornado :Farm Escape Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Tornado: Farm Escape™

Odwiedź farmę na której zwierzęta ciężko pracują przez cały dzień. Ich życie zmieni się dopiero gdy nad ich głowami pojawia się tornado. Zmęczone pracą zwierzęta uciekają z farmy wykorzystując warunki pogodowe.

Slot Tornado: Farm Escape to 5 bębnowy, 3 rzędowy, 20 liniowy automat posiadający specjalne gry oraz specjalne symbole Wild.

Symbol Wild

Symbol Wild w slocie Tornato: Farm Escape tradycyjnie zastępuje dowolny znak pomagając utworzyć jak najwyższą kombinacje. Symbol Wild nie zastępuje jedynie znaków „Ciepły” i „Zimny” front.

Storm Feature

W grze głównej specjalna gra Storm może pojawić się za każdym zakręceniem. Symbol chmury z piorunami pojawia się losowo na bębnach i przesuwa się o jedną pozycję zamieniając symbol w znak Wild do momentu, aż zniknie z bębnów. Symbole Wild pozwalają na zdobycie lepszej wygranej.

Tornado Feature

W czasie trwania gry gdy na bębnach pojawią się symbol Ciepłego Frontu (chmura z czerwoną strzałką – bęben 1) oraz symbol „Zimnego Frontu” (chmura z niebieską strzałką – bęben 5) zostanie aktywowany tryb Tornado.

Tornado pojawi się w drugim rzędzie środkowego bębna i będzie porywał wszystkie takie same znaki jak on oraz znaki Wild przy każdym zakręceniu. Przy każdym nowym spinie i pojawieniu się aktywnego znaku lub znaku Wild gracz dzięki Tornado zdobędzie więcej żetonów.

W przypadku gdy na bębnach nie pojawi się wybrany znak Tornado przestaje być aktywne i gracz wraca do podstawowej gry.

Payout (% szansa na wygraną): 96,5%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *