The Invisible Man Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje


bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Invisible Man™

Slot Invisible Man oparty jest na filmie z 1933 roku. Fabuła gry ściśle związana jest z filmem gdzie główny bohater Jack Gryffin odkrywa specyfik, który czyni go niewidzialnym. Efektem ubocznym jest jednak postępujące szaleństwo oraz pojawienie się manii wielkości. Szalony naukowiec postanawia zdobyć władze nad światem. Na razie swoje wysiłki musi skupić na odkryciu antidotum. W tym celu zwraca się po pomoc się do dr Kempa.

Invisible Man to 5 bębnowy, 3 rzędowy, 20 liniowy slot w którym znajdziemy takie dodatki jak Win-both-Ways, symbole Wilds, Re-spins, Free Spins, 2 bonusowe gry.

Win-both-Ways feature

Win-both-Ways to nic innego jak możliwość wygrania trafiając minimum 3 takie same symbole niezależnie od strony. Wygrana liczona jest od lewej jak i od prawej strony slotu.

Police Wilds, Griffin Wilds oraz Re-spins

W slocie dostępne są aż dwa symbole Wild, które zastępują dowolne symbole tak, aby trafić najwyższą kombinację. Police Wild może pojawić się na 1 bębnie, a Griffin Wild na 5. Oba symbole nazywane są „chodzącymi wildami” ponieważ jak pojawią się na bębnie uruchomione są aż 5 re-spinów. Symbole zmieniają swoje miejsce „idąc” odpowiednio od lewej lub od prawej strony.

Free Spins

Za każdym razem gdy Police Wild i Griffin Wild spotkają się w grze uruchomiony zostanie tryb z darmowymi spinami. Gracz otrzyma 10 free spinow. Gdy symbole spotkają się w grze free spinowej dodawane są kolejne 4 darmowe zakręcenia. W każdej darmowej grze pokazany jest licznik Police oraz Griffin. Gdy symbole Wild „zejdą” z ostatniego bębna licznik zostaje powiększony o jeden. Każdy z liczników ma 8 pozycji i w momencie wypełnienia jednego z nich gracz zostaje przeniesiony do gier bonusowych.

Bonusowa gra Griffin’s Rage

Bonusowa gra Griffina nazywana jest gra wybierz i kliknij. Do wyboru mamy 3 – dwór, stacja kolejowa oraz zajazd. W każdej lokalizacji gracz wybiera jeden z 5 symboli pod którymi ukrywają się: 3x dodatkowe wygrane, 1 x mnożnik wygranej lub kończący grę bonusową symbol czerwonej czapli policjanta.

Bonusowa gra Police Spins

Kiedy policyjny licznik zostanie zapełniony, gracz przenoszony jest w bonusową grę free spinową. Gracz otrzymuje 3 darmowe spiny, w których jest 5 symboli Burning Wild. Znaki te losowo pojawiają się na bębnach slotu.

Payout (% szansa na wygrana): 96,4%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *