Starburst Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Starburst™

Slot Starburst™ to jedna z najbardziej lubianych pozycji w ofercie Netent. Gra zdobyła swoją przychylność wśród graczy wielkimi wygranymi. Wygrane linie liczone są nie tylko od lewej do prawej ale również od prawej do lewej strony slotu.

Motywem przewodnim slotu są piękne świecące gwiazdy w kosmosie. Ten futurystyczny slot pozwala wygrać nawet 50000 żetonów. W grze dostępne jest 10 wygrywających linii jednak wygrane liczone są z dwóch stron od lewej lub od prawej strony tak więc można śmiało powiedzieć, że tych linii jest 20.

Nie znajdziemy tutaj symboli Scatters lub Free Spinów jedynie symbole Wild.

Starburst Wilds

Symbol Starburst Wild jest piękną gwiazdą, która pojawia się na bębnach 2,3 lub 4 zamieniając wszystkie symbole na bębnie w znaki Wild. Po trafieniu symbolu Starburst Wild nastepuje Re-Spin. Gdy w tym czasie gracz trafi kolejny raz symbol Starburst Wild operacja jest powtarzana. Podczas jednej gry gracz może otrzymać tylko 3 re-spiny ( 3 symbole Starburst Wild na bębnach 2,3,4).

Payout (% szansa na wygraną): 96,1%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *