Spinata Grande Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Spinata Grande

Przenieś się do słonecznego Meksyku i świętuj razem z Latynosami. Zabawa polega na strąceniu specjalnie przygotowanej kuli wypełnionej przeważnie słodyczami, których uczestnicy starają się zebrać jak najwięcej. Tym razem zamiast słodyczy w piniacie znajdziesz moc gotówki, bonusów i free spinów.

Spinata Grande to gra online z 5 bębnami, 4 rzędami i 40 wygrywającymi liniami. Wygrane kombinacje liczone są tradycyjnie od lewej strony slotu. Dla graczy przygotowane zostały specjalne gry: Colossal Symbols, Colossal Bonus Symbols (mimi gra), Colossal Wild.

Colossal Symbol

Podczas gry głównej na bębnach może pojawić się Colossal Symbol, który jest powiększonym symbolem i może być wielkości 2×2 lub 3×3.

Colossal Bonus Symbol oraz Mini Gra

Colossal Bonus Symbol jest to symbol wielkości 3×3 i może pojawić się w każdym miejscu w grze podczas gry głównej lub gry za Darmowe Spiny.

CBS aktywuje mini grę. W zależności od od ilości symboli monet jakie pojawią się na bębnach (3, 6 lub 9) gracz wygrywa dodatkowe środki, Free Spiny, Re-Spiny.

Monety Złote, Srebrne oraz brązowe symbolizują kwoty. Minimum 3 symbole Scatter dodają 5 free spinów na konto gracza, a każdy następny Scatter dodaje jeden Extra Spin.

Free Spins i Colossal Wilds

Podczas gry za Darmowe Zakręcenia (aktywowane w przypadku trafienia minimum 3 Free Spin Scatter podczas mini gry bonusowej) mogą pojawić się Colossal Symbole w postaci zwierząt.

Symbol Wild może pojawić się tylko w mini grze i tylko na 3 środkowych miejscach. Zastępują każdy symbol na bębnach tak, aby wygrana była jak największa.

Jeśli Colossal Bonus Symbol pojawi się podczas dodatkowej gry w całości lub w części slot wejdzie w opcje re-spin, ale do zdobycia będą tylko brązowe monety i symbole Extra Spin.

Payout (% szansa na wygraną): 96,84%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *