South Park : Reel Chaos Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

South Park™: Reel Chaos

Nasi starzy przyjaciele z South Park powracają i to jako superbohaterowie!
NetEnt wraz z South Park ™ Studios, z dumą prezentują slot South Park™: Reel Chaos! South Park : Reel Chaos to druga część kultowego już slotu South Park. Tym razem Cartman, Kyle, Kenny i Stan stają się super bohaterami, którzy walczą z Profesorem Chaosem.

W tym 5-bębnowym, 3-rzędowym, 20-liniowym automacie niesamowici bohaterowie przynoszą dodatkowe bonusy. Cartman – Stacked Wilds, Kenny grę Multiplier, Stan Multiplying Re-Spins oraz Kyle Overlay Wilds.

Cartman’s Stacked Wilds

Za każdym razem, gdy pojawi się Generał Disarray, Cartman będzie wspinał się na bębny slotu aby go dorwać. Tym samym tworząc Stacked Wild wszędzie tam gdzie się znajdzie, aż do momentu złapania Generała.

Kenny’s Multiplier

Kiedy Kenny i profesor Chaos spotkają się i zacznie się bijatyka główny mnożnik gry zwiększa się x3, x4 albo x5 (w zależności od bębnów) tym samym Twoja ostateczna wygrana zostanie powiększona.

Stan’s Multiplying Re-Spins

Gdy gra nie przyniesie żadnych wygranych losowo zostaje włączony tryb Re-Spins. Tryb działa na wszystkie bębny i nie kończy się, aż gracz wygrywa. Za każdym spinem mnożnik gry jest zwiększany od x2 do aż x10.

Kyle’s Overlay Wilds

Jeśli Evil Minions czyli chomiki profesora Chaosa pojawią się na bębnach podczas gry, Kyle losowo będzie je niszczył, dzięki czemu od 3 do 5 znaków zamieni się w symbole Wild.

Mintberry Crunch Epic Bonus Spins

Gdy na bębnach 1,3 i 5 trafi się symbol bonusu uruchomiona zostanie bonusowa gra Epic Bonus Spins. Mintberry Crunch walczy z 4 wrogami Evil Minions, Generał Disarray, Profesor Chaos oraz Anime Profesor Chaos. Gdy bohater pokona wszystkich wrogów otrzyma Victory Bonus.

South Park™: Reel Chaos to gra pełna symboli wild, dodatkowych obrotów, zabawnych fragmentów z kreskówki i epickiej gry bonusowej, w której spotkasz postacie z South Park™.

Payout (% szansa na wygrana): 96.8%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *