Mega Fortune Dream

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje


bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Mega Fortune Dream™

Slot Mega Fortune Dream z sukcesem zastąpił automat Mega Fortune gdzie był dostępny największy jackpot w historii kasyn online.

Ten 5-bębnowy, 3-rzędowy, 20-liniowy slot zapiera dech w piersiach swoim przepychem bogatości. Wspaniałe tropikalne wyspy, jachty, drogie kamienie to tylko część rzeczy jakie znajdziesz grając w Mega Fortune Dream.

Symbole na bębnach ukazują cały świat luksusu jakim będziesz się otaczał trafiając jackpot. Bardzo droga biżuteria, zegarki, życie celebryty to właśnie czeka na Ciebie! Symbol diamentu to symbol Scatter, a symbol Wild kryje się pod dwoma falującymi palmami. Pamiętaj trafiając je licz na mega wygrane.

Scatters, Free Spins i multipliers

Trafiając minimum 3 znaki Scatter uruchomiony zostanie tryb darmowych spinów. W przypadku trafienia 3 symboli gracz otrzyma 10 Free spinów, przy 4 Scattersach 15 free spinów oraz przy 5 symbolach Scatter na koncie gracza będzie dodanych 20 darmowych zakręceń. W zależności od trafionych kombinacji symboli ostateczny wynik jest mnożony x3.

W grze za darmowe spiny, gdy gracz trafi 3 albo więcej znaków Wild na bębnach zostaje dodany re-spin. Możliwe jest również przy trafieniu symboli Bonus Game wejście do tego trybu i zagranie o Jackpot.

Bonus Game i Jackpoty

Pojawienie się minimum 3 symboli Bonus Game na 3,4 lub 5 bębnie uruchamia bonusową grę. Gracz otrzymuje jedno zakręcenie w bonusowej grze, w której może wygrać Jackpot. Bonusowa gra to 3 oddzielnie kręcące się koła na których umieszczone są wygrane lub przejście do następnego koła. Wygrywając na pierwszym kole przejście do następnego otrzymujemy możliwość trafienia Rapid Jackpota, trafiając przejście na trzecie koło możemy wygrać pieniądze z Major Jackpot lub Mega Jackpot.

W slocie Mega Fortune Dreams wszystkie Jackpoty są progresywne. Tylko pula w Mega Jackpot pochodzi od wszystkich kasyn w sieci Netent, dwa pozostałe zbierane są w obrębie danego kasyna.

W chwili obecnej trafienie Mega Jackpotu przynosi graczowi ponad 3 miliony euro wygranej.

Payout (% szansa na wygraną): 96,4%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *