Jack Hammer 2 Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Jack Hammer 2™

Slot Jack Hammer to bez wątpienia klasyk w śród maszyn wrzutowych firmy Netent. Dlatego też została uruchomiona jego druga część Jack Hammer 2. Dla wszystkich fanów pierwszej gry sequel nie wątpliwie przypadł do gustu.

Jack Hammer 2 posiada aż 99 wygrywających linii oraz 3 gry bonusowe i symbole: Sticky wins, Free Spins i symbole Wild.

Sticky Wins

Sticky Wins uruchamia się prz okazji wygranych lub trafieniu minimum 3 symboli Free Spin. Wszystkie symbole z wygranych linii lub symbole Free Spin zostają unieruchomione na bębnach i następuje automatycznie kolejne zakręcenie bębnów. Tryb Sticky Wins działa do momentu aż na bębnach nie pojawi się wygrana bądź symbole Free Spins, wtedy gra przechodzi do normalnego trybu.

Free Spins

Darmowe spiny zdobywa się gdy na bębnach pojawi się minimum 5 symboli Free Spin. Kwota takich zakręceń to zawsze kwota przy jakiej trafiło się tryb Free Spins. Każda wygrana mnożona jest x2. Gdy podczas darmowych zakręceń trafi się minimum 5 symboli Free Spin dodawane są nowe spiny. Trafiając 5 symboli Free Spin gracz otrzyma 10 darmowych zakręceń, 6 symboli to 13 zakręceń, 7 symboli to 16 free spinów a 8 lub więcej to aż 20 darmowych spinów.

Symbole Wild

Symbole Wild zastępują każdy inny symbol oprócz symboli Free Spin pomagając tworzyć zwycięską linie. Pojawiają się one na 2,3,4 oraz 5 bębnie, a podczas gry za darmowe spiny tylko na bębnach 2,3,4.

Payout (% szansa na wygraną): 97,1%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *