Hall of Gods Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Hall of Gods™

Hall of Gods ™ jest goliatem w odniesieniu do jakości i emocji jakie wywołuje wśród graczy. Jest to jedna z trzech gier Netent z wielkim Jackpotem, co oznacza, ze masz szanse na wygranie ogromnej gotówki. Netent oddał slot Hall of Gods™ pod koniec 2010 roku i dzięki niemu przybyło już wielu milionerów.

Ten klasyczny 5 bębnowy 20 liniowy wideo slot umieszczony jest w realiach Krain Północnej Europy i związany jest ze skandynawską kulturą. Nie zabraknie w nim symboli scatter, symboli wild i oczywiście free spinów.

Symbole Scatter

3 lub więcej symboli Scatter na bębnach to dla gracza bonusowe free spiny. Trafiając 3 symbole Scatters otrzymasz 10 darmowych spinow, 4 znaki to 15 darmowych spinów a 5 symboli to 20 free spinów dodanych na konto gracza. Podczas grania darmowymi spinami cały czas możemy trafić kolejne.

Symbole Wild

Tradycyjnie symbole Wild zastępują wszystkie symbole oprócz symboli Scatter i Bonus. Pojawiają się one na bębnach 2,3 i 4.

Gry Bonusowe – Jackpot

Trafiając minimum 3 symbole bonus otrzymasz szansę na grę o jeden z 3 Jackpotów. Hall of Gods™ wideo slot daje szanse wygrać aż 3 jackpoty – Mini, Midi oraz Mega Jackpot. Wszystkie z dostępnych jackpotów sa progresywne, co oznacza, że gracze pomagają sobie nawzajem poprzez dodawanie środków do puli, która może wzrosnąć do wielu milionów.

W grze o Jakpot gracz rozbija młotem Thora zakryte pola. Jeśli pod ukrytymi polami trafi 3 takie same Jackpoty wygrywa fortunę.

Payout (% szansa na wygraną): 96,5%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *