Gonzo’s Quest Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Gonzo’s Quest™

Gonzo’s Quest jest pierwszym platynowym slotem wydanym przez siec Netent. Fabuła gry oparta jest na historycznej postaci konkwistadora Gonzalo Pizzaro, który marzy o odkryciu nowego lądu – Eldorado.

Slot cechuje bardzo dobra i dopracowana w każdym calu grafika, muzyka oraz wiele funkcji, które zastosowano po raz pierwszy właśnie w slocie Gonzo’s Quest. Ten 5 bębnowy, 3 rzędowy, 20 liniowy wideo slot stał się punktem zwrotnym dla sieci NetEnt i od wielu lat cieszy graczy dając wielkie wygrane.

Avalanche feature

Po raz pierwszy w historii gier online zastosowana została ta technika właśnie w slocie Gonzo’s Quest. Zamiast klasycznego zakręcenia bębnami symbole spadają z góry tworząc wygrywające linie. Dzięki zastosowanej technice 3D wygrywająca kombinacja wybucha i na miejsce brakujących symboli spadają nowe, tworząc nowe linie z możliwością wygranych. Za każdym razem gdy na bębnach pojawi się wygrana i nastąpi Avalanche feature zwiększa się również mnożnik wygranej. Mnożnik może dojść do x5 gdy 5 razy z rzędu gracz trafi wygrywającą linie.

Wild symbol

Symbol Wild tradycyjnie zastępuje dowolny symbol zwiększając szanse na wygraną. W slocie Gonzo’s Quest symbol Wild to znak „?”.

Free Falls

Jako, że zakręcenie bębnami slotu przebiega w formie spadania – Avalanche feature to i tradycyjne free spiny musiały być nazwane inaczej i nazwa jaką przyjęto to Free Falls. Aby wejść w tryb Free Falls należy trafić minimum 3 Złote Symbole (Scatters). Gracz otrzyma wtedy 10 free falls (darmowe spiny) w trybie Avalanche Multiplier. Za każdym trafieniem wygranej tak jak w zwykłej grze zwiększany jest mnożnik wygranej. Mnożnik może być x3, x6, x9 i aż x15.

Payout (% szansa na wygraną): 96,1%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *