Go Bananas Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Go Bananas™

Zabawne małpy, soczyste owoce prosto z dżungli to motyw przewodni slotu Go Bananas! Gdy trafisz charakterystyczną „małpią” wygraną to ukażą Ci się małpki, które rozweselą Twoją zdobycz.

W tym 5-bębnowym, 3-rzędowym, 20-liniowym automacie znajdziesz, aż 5 różnych zwycięskich małpek. Są to: Wild Gorilla, Wild Orangutan, Wild Baboon, Wild Langur oraz Wild Tarsier. Gdy na Twoim bębnie pojawi się jeden z tych symboli Twoja wygrana będzie większa a informację o wygranej przekaże osobiście jedna z małp.

Wild Gorilla

Gdy pojawi się symbol Wild Gorilla automatycznie zamieni 4 przylegające znaki w symbole Wild. Zamiana zawsze następuje w pozycji „X” od przylegającego symbolu Wild Gorilla.

Wild Orangutan

Gdy pojawi się symbol Wild Orangutan automatycznie zmieni 4 przylegające znaki w symbole Wild. Zamiana zawsze następuje tworząc kwadrat z symbolem Wild Orangutan.

Wild Baboon

Gdy pojawi się symbil Wild Baboon automatycznie zmieni 2 przylegające znaki w symbole Wild. Zamiana zawsze następuje pionowo do symbolu Wild Baboon zapełniając jeden bęben.

Wild Langur

Gdy pojawi się symbol Wild Langur automatycznie zmieni 2 przylegające znaki w symbole Wild. Zmiana zawsze następuje poziomo do symbolu Wild Langur pomagając zapełnić linie.

Wild Tarsier

Gdy pojawi się symbol Wild Tarsier automatycznie zmieni 1 przylegający znak w symbol Wild. Zamiana następuje losowo poziomo lub pionowo do symbolu Wild Tarsier.

Payout (% szansa na wygrana): 96,9%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *