Fisticuffs Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Fisticuffs™

Slot Fisticuffs przenosi Cię do roku 1900 gdzie 2 bokserów toczy nierówną walkę między sobą. Jeden chudy, ale waleczy oraz grubawy bokser, któremu nie straszne są ataki chudego.

Fisticuffs to 5 bębnowy, 3 rzędowy slot z 10 liniami. Gra posiada aż 5 dodatkowych trybów: Win Both Ways, Straight Wilds, Diagonal Wilds oraz symbole Wilds podczas Boxing Feature Re-spins.

Win Both Ways

Czyli wygrana liczona z obu stron slotu. Dzięki tej funkcji wygrane mogą być trafione z lewej i z prawej strony.

Symbol Wild i Boxing Feature Re-spins

Symbol Wild zastępuje każdy symbol pomagając trafić większą wygraną. Dostępne są symbole Straight Wilds, Diagonal Wilds oraz Stacked Wilds. Gdy na bębnach pojawi się kombinacja symboli Wild pojawi się tryb Re-spinów.

Straight Wilds

Straight Wilds pojawia się tylko na 3 bębnie i zastępuje każdy symbol. Jeśli 1 lub 2 Diagonal Wilds pojawią się na tym samym bębnie następuje przepchnięcie Wildów na 1 i/lub 5 bęben i zmienia symbole pomiędzy na symbole Wild.

Diagonal Wilds

Diagonal Wilds pojawia się tylko na 2 lub 4 bębnie i zastępuje dowolny symbol. Jeśli 1 lub 2 Diagonal Wilds pojawi się po przekątnej od symbolu Straight Wilds to Diagonal Wild przepycha Diagonal Wilds i zamienia wszystkie symbole powyżej lub poniżej na symbole Wild.

Stacked Wilds

Stacked Wilds to symbole Wild, które mogą pojawić się tylko podczas Boxing Feature Re-spin na bębnach 1 i/oraz 5. Tradycyjnie zastępuje wszystkie symbole.

Payout (% szansa na wygraną): 96,7%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *