Attraction Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Attraction™

Attraction to 5 bębnowy, 3 rzędowy,10 liniowy slot od Netent w którym przeniesiesz się do tajemniczego podziemnego laboratorium. Zobaczysz komputery, przekaźniki, mierniki napięcia i wiele innych ciekawych rzeczy.

Gra elektryzuje gracza na wiele sposobów poprzez specjalne znaki Wild, które dadzą Ci możliwość ponownego zakręcenia.

Magnet feature

Magnet feature, który pojawia się losowo przy każdym zakręceniu poza slotem wybiera linie (1,2,3) lub rząd (2,3,4) i przy trafieniu symbolu Wild przyniesie dodatkowe korzyści.

Sticky Wilds i Re-spins

Kiedy na bębnach pojawi się przynajmniej jeden symbol Wild, który znajduje się w Magnet feature zmieni się on z Wild na Sticky Wild i gracz otrzyma przynajmniej 1 re-spin.

Symbol Sticky Wild zostaje zachowany przy ponownym zakręceniu oraz pojawia się dodatkowy Magnet feature.

Gdy przy ponownym zakręceniu gracz ponownie trafi symbol Wild w Magnet feature zostaje on zamieniony na symbol Sticky Wild i otrzymuje jeszcze raz przynajmniej 1 re-spin.

Wszystkie Sticky Wild zastępują najmocniejszy symbol tak, aby gracz miał jak najsilniejszą kombinację.

Re-spiny dodawane są do konta gracza do czasu, aż przy kolejnym zakręceniu nie pojawi się żaden nowy symbol Wild. Wtedy gracz przechodzi do normalnego trybu gry.

Payout (% szansa na wygraną): 96,7%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *