Aliens Slot

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

bonus 100% energycasinoBONUS DO 1000 PLNbonus comeonBONUS DO 500 PLNbonus mrgreenBONUS DO 500 PLNbonus royal pandaBONUS DO 500 PLN

Aliens™

Slot Aliens oparty jest na fabule filmu Sci-Fi z 1986 roku. Posiada niebanalną grafikę 3D i 3 różne tryby gry w których znajdziemy Wildy, Re-spiny czy multi wygrane.

Aliens to 5 bębnowy, 3 rzędowy slot z 15 wygrywającymi liniami i trzeba poziomami gry (The Search, The Encounter oraz The Hive).

Symbol Wild

Symbol Wild zastępuje dowolny symbol pomagając w zdobyciu wyższej zwycięskiej linii. Symbol może się pojawić podczas gry głównej (The Search) na bębnach 2,3,4 oraz 5. W drugim trybie (The Encointer) może pojawić się w każdym miejscu na bębnach.

Poziom 1: The Search

Podczas tego poziomu gracz ma za zadanie zebranie jak największa ilość symboli multipliers (od x2 do x14), które pojawią się w Radarze Obcych (Alien Activity Meter) pod bębnami slotu. Gdy uzbiera się 9 takich symboli włączany jest Poziom 2: The Encounter. Jednak za każdym nie trafionym spinem radar spada o jedną pozycję.

Poziom 2: The Encounter

Na tym poziomie gracz musi zabić jak największą ilość Obcych aby dostać się na poziom 3 (The Hive). Za każdym zakręceniem gdy symbol Wild pojawi się na centralnej pozycji bębnów 1, 2 lub 3 powiększony zostanie Magazynek z nabojami jak i sama ilość magazynków. Dzięki temu zabijane są większe ilości Obcych. Gdy skończą się naboje gracz zostanie przeniesiony z powrotem na poziom 1. Gdy gracz przejdzie 10 rund (spinów) w poziomie 2 zostanie przeniesiony do ostatniego trybu The Hive.

Poziom 3: The Hive

Kiedy wszystkie kroki z poziomu 2 zostaną wypełnione aktywowany zostanie poziom 3. Podczas tego etapu gracz ma za zadanie zabić Królową Obcych (Queen Alien) oraz jej kokon z jajami. Gracz posiada 5 Re-spinów i 4 magazynki z nabojami, aby dokonać jak największych zniszczeń u królowej. Podczas walki gdy gracz atakuje królową i jej jaja które posiada 4 jednostki życia (Hive Health Meter) zdobywa żetony. Gdy Królowa zostanie pokonana wygrana mnożona jest x240!

Payout (% szansa na wygraną): 96,4%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *