Większe wygrane w grze Invisible Man

| Najlepsze kasyna online, sloty i promocje

Większe wygrane w grze Invisible Man

Kwiecień 2, 2015 NEWS 0
invisible man

Zwiększ swoje wygrane nawet o 50% w grze The Invisible Man dzięki promocji SportingBet.

Tylko dzisiaj (02.04) grając w grę The Invisible Man Twoje wygrane zostają zwiększone o 50%. Maksymalna kwota jaką można uzyskać w promocji to €20.

Szczegóły promocji:
Bonus powiększa wygraną osiągniętą w godzinach między 01:01 CET a 00:59 CET
Bonus przyznawany od wygranej netto (wygrana netto = całkowita wygrana – łączna stawka) osiągniętej w określonym promocją czasie.
Bonus zostanie zaksięgowany następnego dnia roboczego.
Aby wygrana mogła być zaliczona należy rozegrać minimum 20 rund.
Maksymalna kwota powiększenia wygranej to €20 na konto gracza.
Przykład na powiększenie wygranej o 50%: jeśli postawisz 20 zakładów po €5 (łączna stawka €100) i wygrasz €120. Twoja wygrana netto wyniesie €20 (€120 – €100 = €20). Twoja wygrana zostanie powiększona o 50% i otrzymasz €10. W sytuacji, kiedy postawiwszy tyle samo zakładów za tę samą łączną stawkę (€100) a Twoje saldo na końcu będzie równe bądź mniejsze od €100 nie zakwalifikujesz się do promocji, ponieważ sesję zakończyłeś na minusie.

Invisible Man™

Slot Invisible Man oparty jest na filmie z 1933 roku. Fabuła gry ściśle związana jest z filmem gdzie główny bohater Jack Gryffin odkrywa specyfik, który czyni go niewidzialnym. Efektem ubocznym jest jednak postępujące szaleństwo oraz pojawienie się manii wielkości. Szalony naukowiec postanawia zdobyć władze nad światem. Na razie swoje wysiłki musi skupić na odkryciu antidotum. W tym celu zwraca się po pomoc się do dr Kempa.

Invisible Man to 5 bębnowy, 3 rzędowy, 20 liniowy slot w którym znajdziemy takie dodatki jak Win-both-Ways, symbole Wilds, Re-spins, Free Spins, 2 bonusowe gry. Czytaj dalej>>>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *