hall_of_gods

Hall of Gods – Wielki Jackpot trafiony!

Piątkowa noc przejdzie do historii gier hazardowych. Jeden ze szczęśliwych graczy trafił wielkiego Jackpota w grze Hall of Gods. Kwota wygranej nie jest jeszcze dokładnie znana ale oscyluje w okolicach 7.1 miliona euro.

Bank w Hall of Gods rozbity

Hall of Gods to jedna z gier od Netent w której gracz może trafić wielki Jackpot. Jackpoty budowane są przez graczy ze wszystkich kasyn online gdzie gra jest dostepna, dlatego też kwoty jakie można wygrać dochodzą do 10 milionów euro.
Ostatnia tak wielka wygrana padła dokładnie 22 tygodnie temu. Był to czwary co do wielkości jackpot trafiony w tej grze od początku istnienia czyli grudnia 2010 roku. Netent wypłacił już ponad 54 miliony euro w związku z wygranymi w jackpotch.

Ostatnia wygrana jest 13 jackpotem trafionym w Hall of Gods. Najwyższą wygraną jaka padła w slocie to wygrana z kwietnia 2015 gdzie gracz z Norwegii wygrał 7.5 miliona €.
Przez ten czas bank urusł do kwoty powyżej 7 milionów euro. Z każdym tygodniem gdy pula rosła coraz większa ilość graczy miała chrapkę na rozbicie banku.

W slocie trafiając 3 symbole BONUS gracz przechodzi do premiowej gry, gdzie można wygrać jednego z 3 jackpotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *